O nas

Gdzie jesteś: Główna » O nas

dr Edyta Bieniek-Białas – Dyrektor, pobierz CV

Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W roku 2004 uzyskała tytuł doktora nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od roku 2001 prowadzi własną działalność gospodarczą. Poprzednie doświadczenie zawodowe zdobyła, jako koordynator ds. merytorycznych w Małopolskim Instytucie Samorządu Terytorialnego i Administracji (1996-2001). Na stałe współpracuje z Komisją Europejską pełniąc funkcję niezależnego eksperta Komisji Europejskiej. Na szczeblu krajowym widnieje, jako ekspert centralnej bazy Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Na stałe współpracuje z Urzędem Marszałkowskim Województwa Małopolskiego oraz Małopolskim Centrum Przedsiębiorczości pełniąc funkcję eksperta merytorycznego MRPO 2007-2013 w dziedzinie wsparcia pośredniego oraz działalności inwestycyjnej przedsiębiorstw. Jako ekspert merytoryczny RPO Województwa Podkarpackiego 2007-2013 w dziedzinie przedsiębiorczości, instytucji otoczenia biznesu oraz promocji gospodarczej współpracuje z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego, w szczególności z Departamentem Wspierania Przedsiębiorczości. Pasją Edyty są podróże i dobre kino.

 

mgr Wacław Klepacki – Z-ca Dyrektora, pobierz CV

Absolwent Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Prezes Eko-Pol Sp. z o.o. Specjalista ds. odnawialnych źródeł energii i wdrażania projektów ekologicznych. Zwolennik racjonalnego wykorzystywania energii ze źródeł odnawialnych, tj. energii wodnej, wiatru, promieniowania słonecznego, energii geotermalnej i biomasy. W dobie zagrożeń związanych z ocieplaniem się klimatu, a także w związku z koniecznością zapewnienia bezpieczeństwa dostaw energii poprzez dywersyfikację jej źródeł, niezbędne staje się pozyskiwanie zewnętrznych środków finansowania na rozwój sektora odnawialnych źródeł energii. Wacław lubi stare płyty winylowe i modele kolejek.

 

Zespół IDE - Innowacja s.c. - Dołącz do nas

Młody i dynamiczny zespół pełen twórczej pasji. Wspólnie pracujemy na Twój sukces. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów w zakresie sporządzania analiz finansowych oraz pozyskiwania i rozliczania środków pochodzących ze źródeł zewnętrznych. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu napisz do nas!